Zamknij

Praca

Portal Citigram poszukuje osób na następujące stanowiska

  • Redaktor serwisu  Wroclawgram  (nr. referencyjny #WG_1)
  • Redaktor serwisu Krakowgram  (nr. referencyjny #KG_1)
  • Redaktor serwisu Londogram   (nr. referencyjny #LG_1)

Jeżeli:

Znasz swoje miasto?
Lubisz odkrywać nowe miejsca?
Jesteś na bieżąco z kalendarzem wydarzeń?

Jeżeli tak, zapraszamy Cie do współpracy.

Zakres obowiązków:
Przygotowanie treści redakcyjnych na strony:
- wroclawgram.eu
- krakowgram.eu
- londongram.eu

Wymagania:
Lekkie pióro
Umiejetność pisania krótko i na temat
Dobra znajomość miasta (jego historii, ciekawych miejsc, galerii, klubów, kawiarni itp)

Oferujemy:
Umowę o dzieło
Udział w nowym projekcie
Prace zdalną

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, wyślij list motywacyjny wraz z CV oraz 10 przykładowych wpisów (zdjęcie + opis do 300 znaków) z Wrocławia  i wyślij go na adres redakcji  kontakt@citigram.eu

"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Interia Sp. z o.o. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133"